25 maja idźmy na wybory.
Chcemy dalszego budowania Europy dla zgody i jej rozwoju. Nie pozwólmy, aby w Brukseli znaleźli się ci, którzy chcą Unię Europejską „rozwalać”.
Na dzisiejszej końcowej konwencji wyborczej, która odbyła na Śląsku Pan Premier szczególnie zachęcał do pójścia do urn wyborczych "niezdecydowanych", a jest ich w Polsce sporo.


„Czy chcecie, by w Parlamencie Europejskim w waszym imieniu występowali ci, którzy zasłynęli w Unii z organizacji smoleńskich procesji? Czy ci, którzy mówią, żeby kobietom odebrać prawa? Czy ci, którzy są tam, by oznajmić, że Polska jest pod okupacją? Czy chcecie przeżyć ten wstyd?” – pytał dziś premier Donald Tusk.

Głos „niezdecydowanych” ma szczególną wagę, ponieważ mogą oni zapobiec „desantowi” eurosceptyków do Parlamentu Europejskiego po to tylko, aby rzucać kłody pod nogi.

Kolejny krok milowy w rozwoju naszego kraju wymaga rozwagi, spokoju i umiejętnego wydawania potężnych pieniędzy, które wywalczyliśmy w Unii dla Polski. Do wydania prawie 400 miliardów zł, co podkreślała wicepremier Elżbieta Bieńkowska w czasie konwencji.

Nie stój z boku!
Twój głos się liczy!

Wybierz spośród naszych kandydatów:

https://wybory.platforma.org/wojewodztwo-slaskie
2015 Danuta Pietraszewska

A+